Proč mít vlastní web na WordPressu?

Chcete si udělat svůj vlastní web na nejrozšířenějším redakčním systému?

Pokud toužíte po tom udělat si svůj vlastní web, určitě zvažte možnost využití rozšířeného systému WordPress.

Jednou z největších výhod je, že pokud budete svůj web spravovat, nepotřebujete k tomu žádné znalosti programování. Stačí být pouze běžným uživatelem PC.

Je k dispozici mnoho redakčních systémů, které umožňují správu vlastních webových stránek. Nejrozšířenějším z nich je zcela jednoznačně WordPress

Proč je tedy WordPress jedním z nejlepších redakčních systémů pro správu webových stránek?

-WordPress je zdarma. Nemusíte za něj tedy platit ani korunu. Je samozřejmě možné systém přizpůsobovat různými funkcemi, které mohou být zpoplatněny jednorázovými poplatky. O tom ale příště.

-Není potřeba žádných specifických požadavků na hosting. WordPress bude běžet i na nejlevnějších typech hostingů, třeba od Wedos.

-Čistota kódu – SEO optimalizace. Jistě budete chtít, aby Vaše webové stránky byly vidět, resp. aby se potencionálním návštěvníkům zobrazovaly ve výsledcích vyhledávání. Toto systém WordPress jednoznačně splňuje.

-Snadná údržba a administrace systému. Pokud je potřeba jakýchkoliv aktualizací systému, zvládnete to sami bez pomoci programátora na jedno kliknutí. Není tedy potřeba platit tisíce korun za úkony, které hravě zvládnete sami.

-Mnoho možností rozšíření. WordPress jako takový lze rozšiřovat o mnoho typů doplňků, které jsou k dispozici. Některé jsou placené, jiné zdarma. WordPress je také možné modifikovat jako e-shop, tzn. je reálné na Vašem webu prodávat produkty a služby.

-Všechno je česky. Neumíte anglicky ani programovací jazyk? Nevadí… WordPress je kompletně v českém jazyce.

Stále váháte, jestli si web nechat vytvořit od profesionálů nebo jej zkusit vytvořit na vlastní pěst? Napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře, najdeme společné řešení!